Dr. Jozo Ivančević, načelnik Općine Prozor-Rama uputio je čestitku za Božić i Novu godinu.
Božić je blagdan radosti kada se naglašava obiteljsko i svako drugo zajedništvo. Svima nam treba više druženja, više razumijevanja drugih, više međusobne potpore.
Neka ovaj Božić bude u znaku istinskih ljudskih vrijednosti, u znaku mira, ljubavi, podrške, razumijevanja. U ime Općine Prozor-Rama i svoje osobno ime svim sugrađanima katolicima želim čestit i radostan Božić.
U Novoj 2026. godini potreban nam je ponajprije zdravlje i mir. Svaka nova godina je novi izazov kako u osobnom životu tako i na poslovnom planu. Stoga svim sugrađanima želim još više uspjeha u radu i životu.
Načelnik
dr. Jozo Ivančević



